• 5. narozeniny Ta Kavárny

  Posted on 5 listopadu, 2012 by in Blog

   

  Organizační tým Výměny oblečení se v pondělí 5. 11. 2012 účastnil oslavy pátých narozenin pražské kavárny s příznačným názvem – Ta Kavárna. Jedná se o klubovou kavárnu Jedličkova ústavu a škol a Občanského sdružení Borůvka.

  Ta Kavárna funguje jako tréninkové pracoviště lidí s tělesným postižením. Tento úspěšný projekt, respektive kavárna, funguje již pátým rokem a tým VO u takovéto akce nemohl chybět. Přece jen, vzájemná pomoc a sdružování projektů a organizací, které pomáhají různým sociálním skupinám, je velmi důležitá, ale i přínosná k navázání spolupráce. Ti z vás, kteří se již nyní těší na jarní Výměnu oblečení, tak mohou hádat, jaká spolupráce a v jaké formě byla s Ta Kavárnou navázána.

  Pondělní podvečer byl opravdu příjemný, neboť po celou dobu jsme měli k dispozici dostatek výborné kávy, kterou si někteří mohli sami vyzkoušet připravit ve speciálním kávovaru, zdravé dorty, koláčky a pizza zákusky, které prodávali klienti obsluhující v kavárně. Prostor kavárny je vyzdoben výrobky z chráněných dílen a celé prostředí působí velmi mile a přátelsky. Není divu, že tým Výměny oblečení se sešel skoro v plné sestavě.

  Více informací o Ta Kavárně je k dispozici na webových stránkách zde. Můžete si také přečíst několik příběhů se šťastným koncem klientů, kteří začínali v tréninkovém programu Ta Kavárny a podařilo se jim najít zaměstnavatele, např. ve Starbucks nebo v Leteckém muzeu Kbely.

   

  Sdílejte na:
  Facebook Twitter Linkedin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.