• Co pro vás chystáme na říjnovou Výměnu oblečení?

  Posted on 25 září, 2012 by in Blog

   

  Říjen už klepe na dveře a s ním i podzimní Výměna oblečení, která proběhne 13.10. opět v domově pro seniory, ale posune se z Hájů na Chodov, tj. bude se konat v DS Chodov. Pokud dorazíte na tuto akci, jejíž misí je recyklovat nenošené oblečení tak, aby dále pomáhalo, můžete se těšit na bohatý doprovodný program, který jsme pro vás přichystali.

  Máme velkou radost, že po úspěchu, který na jarní Výměně oblečení slavila kapela AJETO, můžeme letos v rámci doprovodného programu přivítat dětský taneční soubor. Se svou taneční choreografií vystoupí děti z druhé přípravky tanečního oddílu Pop Balet Praha, které trénuje Eliška Cichrová.

  Na Výměnu oblečení opět přijedou zástupkyně Psychiatrické léčebny Bohnice, které nás poctily svou návštěvou již na posledních dvou Výměnách, a informují nás o tom, co se děje s oblečením nás všech, které po akci balíme do pytlů a vozíme do Bohnic.

  Stejně jako na jarní Výměně oblečení, i na té podzimní se můžete těšit na možnost vyfotografovat se v modelech oblečení, které si na Výměně najdete a rovnou si je i vyzkoušíte. Velkou novinkou je však možnost vámi nalezené kombinace a módní kreace zkonzultovat s profesionální módní poradkyní a stylistkou Dagmar Gabulovou, která se pro Výměnu oblečení nadchla a bude vám svými radami pomáhat v průběhu celého odpoledne. Dagmar vzkazuje:

  “Na Výměně oblečení budu všem k dispozici, abych poradila s výběrem správných barev, druhu oblečení pro váš typ postavy, stejně jako s barevnými a outfitovými kombinacemi. Zájemci tak budou mít možnost se mnou prodiskutovat, co jim sedí, čemu se vyhnout, a zároveň se naučit, jak zvýraznit svoje přednosti a šikovně zamaskovat malé nedokonalosti. Myslím, že každý by měl svým talentem přispívat k pomoci ostatním, proto se říjnové Výměny oblečení moc ráda zúčastním.”

  A věřte tomu, že na Výměně oblečení bude z čeho vybírat, proto nám všem odborné rady stylistky přijdou velmi vhod a něco se o sobě a svém stylu oblékání takto i dozvíme. Na všechny se těšíme v sobotu 13.10.2012 ve 14 hodin odpoledne v Domově pro seniory Chodov! Registrujte se na akci na e-mailu: info@vymena-obleceni.cz Děkujeme.

   
  Autor článku: Markéta Borecká | 25.9.2012

One Responseso far.

 1. Přidanou hodnotou akce je ATMOSFÉRA napsal:

  Dobrý den všem,

  těším se na nezaměnitelnou atmosféru akce! Představte si v jednom prostoru dobře naladěné skupinky lidí: rodiče s dětmi, senioři, studenti. Oblečení se shromáždí skutečně hodně. Zastoupeny jsou nejslavnější značky. Vše ve velmi dobrém stavu. Vystoupení skupiny AJETO na jarní výměně je pro mne nezapomenutelný zážitek. Nepamatuju, kdy jsem si tak zazpívala. Teď na podzim se těším na baletní vystoupení dětí pod vedením Elišky Cichrové. Pokud máte rádi sdílení hezkých chvil v kruhu spokojených, vstřícných lidí, tohle je přesně akce pro vás. Výměna oblečení – to je ohleduplnost, sounáležitost, radost, přirozenost a také móda a kreativita. Garantem úspěchu akce je senzační organizační tým lidí. Jméno Markéta Borecká znamená kombinaci vysoké kvality a lidskosti. Zuzana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *