Spřátelené projekty

Zde najdete několik partnerských a spřízněných projektů:

  • Vše za odvoz: Všezaodvoz je první česko-slovenský inzertní web k darování vašich nepotřebných věcí „za odvoz“. Projděte svůj dům, byt, garáž či sklep a věnujte bezplatně přebytečné věci lidem ve Vašem okolí nebo sami si zdarma něco odvezte. Ušetříte tím peníze, čas i přírodu a vykouzlíte úsměv na tváři nového majitele :)

  • Pronájem stromků – živé vánoční stromky až k Vám.
    Podporujeme společensky prospěšný projekt PronajemStromku.cz umožňující prožít vánoční svátky a brát přitom ohled na životní prostředí. Zájemci si vyberou živý stromeček v květináči z internetové fotogalerie, je jim přivezen až domů a po Vánocích navrácen zpět do přírody. Líbí se nám, že část stromků je vysazena na zahradách azylových domů pro matky s dětmi v nouzi nebo v dětských domovech.

  • Baby office: Baby Office (práce a děti pod jednou střechou) je unikátní projekt, který by měl pomoci zaplnit mezeru na trhu, kdy rodiče s malými dětmi nenalézají dostatek příležitosti k osobní a pracovní realizaci. Pod jednou střechou bude nabízet plnohodnotné pracovní zázemí pro rodiče a kvalitní péči pro jejich děti. Rodič má dítě vždy nablízku, takže s ním může v případě potřeby být, a zároveň je od něj oddělený, tudíž se může na práci plně soustředit. Rodič není izolován v domácím prostředí a může si vytvářet sociální kontakty. Důležitou součástí projektu je také podpora podnikání rodičů. Prostor bude také využíván pro relaxaci a osobní rozvoj rodičů i dětí.

  • siknese.cz (šikne se!) To je server věcí, služeb a událostí, které jsou zdarma, za výměnu, za odvoz či do 150 Kč. Tvoří ho obsah, ale především komunita lidí, kterým jsou sympatické myšlenky ekologie, recyklace, DIY stylu, výměnného obchodu a alternativ k nefunkčním systémům.

 

Sdílejte na:
Facebook Twitter Linkedin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.