• Jak pokračují přípravy – aneb organizační tým Výměny oblečení jede!

  Posted on 26 září, 2012 by in Blog

   

  Milí příznivci Výměny oblečení,

  s blížícím se datem podzimní Výměny oblečení roste intenzita našich týmových srazů. Na těch posledních jsme opravdu nezaháleli.

  Setkání týmu 25.9.2012, zleva: Markéta Borecká, Petra Nerodilová, Lucie Jonášová, Karolína Horová a Jan Vlachý

  1. Doladili jsme program na akci, nechali se nafotit a dotáhli do konce propagaci.
  2. Podařilo se nám dohodnout zajímavou spolupráci se stylistkou, která za námi přišla na setkání a navrhla nám, že na Výměně poskytne váhajícím cenné rady při výběru vhodných kousků šatníku.
  3. Také jsme odsouhlasili novou podobu loga s nápisem Výměna oblečení a klasickými ramínky s barevnými kusy oblečení. Logo poslouží i na etikety na výrobky, které z nepoužitelného oblečení z Výměny bude vyrábět chráněná dílna Bona o.p.s.
  4. Jednáme také s partnerskými firmami, které by mohly věnovat své produkty (hygienické výrobky) a podpořily tak klienty Psychiatrické léčebny Bohnice nebo Domova pro seniory Chodov.
  5. A máme na Vás dotaz: hledáme někoho, kdo by nám pomohl natočit podobně pěkné a vypovídající video, jaké z minulé akce vytvořil a sestříhal Adam Vopička, který se bohužel kvůli jinému programu nemůže říjnové Výměny oblečení účastnit. Pokud byste o někom věděli, prosím kontaktujte nás, děkujeme.

  Doufáme, že i vy se rozhodnete pomoci a přijedete na podzimní Výměnu oblečení, která se uskuteční 13. října 2012 od 14 hodin v Domově pro seniory na Praze 4 – Chodově.

  Těšíme se na Vás!

  Váš organizační tým

  Setkání týmu 16.9.2012: Markéta Borecká, Petra Nerodilová a Jan Vlachý

  Autoři: Petra Nerodilová a Markéta Borecká | 26.9.2012

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *