• Kdo soutěží, vyhrává! Soutěžíme i my s Výměnou oblečení

  Posted on 3 dubna, 2013 by in Blog

   

  Minulý týden jsme opět dali hlavy dohromady na našem organizačním rituálu, abychom zhodnotili, co je hotovo a co je třeba ještě udělat pro to, aby se dubnová Výměna oblečení vydařila co nejépe. Již tradičně jsme se sešli v příjemném prostředí kavárny Prádelna café, kde podávají vynikající nakládaný hermelín a domácí zázvorovou limonádu, a tomu nelze jen tak odolat. Netradičně jsme tentokrát potřebovali židli navíc pro novou členku organizačního týmu Výměny oblečení, kterou je Markéta Ročejdlová – studentka oboru European Studies na Karlově univerzitě, která díky svým bohatým zkušenostem s organizací mezinárodních konferencí jistě významně podpoří náš projekt.

  Na fotografii zleva: Markéta Borecká, Soňa Valčíková, Zdeněk Kresl a Lucka Jonášová (Markéta Ročejdlová spěchala do divadla, vyfotíme ji příště)

  A co je nového? Finální doprovodný program je potvrzen, již brzy Vás s ním blíže seznámíme. Tašky z chráněné dílny Bona o.p.s. jsou vyzvednuty a pózují před objektivem Lucky z našeho týmu, aby se Vám ještě před samotnou jarní Výměnou oblečení ukázaly v plné kráse.

  Po lednovém úspěchu v soutěži Máte lepší nápady, kde se náš projekt umístil na úctyhodném 16. místě z celkových 51 přihlášených projektů, jsme zkompletovali přihlášku do soutěže Podnikavá hlava, což je soutěž o nejlepší podnikatelský záměr, která bude vyhlášená v květnu 2013. Aby toho nebylo málo, přihlásili jsme Výměnu oblečení také do mezinárodní soutěže Social Impact Award organizované pražským The Hub, která je určena pro mladé lidi, kteří mají zajímavý nápad nebo v projektu kombinují společensky prospěšné cíle s podnikatelskou aktivitou.

  Nyní studujeme také podmínky kvalifikace v soutěži Rozjezdy 2013, kterou realizuje společnost    T-Mobile Czech Republic a čekáme na odpověď z pražského Hubu, kam jsme zaslali přihlášku na událost Deloitte Business Clinic – Vol. 3, která nabízí jedinečnou příležitost konzultace s odborníky z Deloitte. Držte nám palce!

  Věřím, že jste všichni zaznamenali povedenou pozvánku na jarní Výměnu oblečení, která proběhne v sobotu 27. 4. 2013 od 14.00 hodin v Domově pro seniory Malešice. Budeme rádi za její šíření. Více informací najdete na našem webu nebo na Facebooku.

  Těšíme se na Vás!

  Za organizační tým Výměny oblečení,

  Soňa Valčíková

   

  Autor: Výměna oblečení | 03. 04. 2013 |

  Sdílejte na:
  Facebook Twitter Linkedin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.