• Novinky z kuchyně Výměny oblečení a výzva pro dobrovolníky

  Posted on 25 března, 2013 by in Blog

   

  Naše poslední schůzka odkryla již mnohé pozitivní výsledky a zprávy, ale také přinesla spoustu výzev do budoucna.

  Po úspěšné návštěvě Domova pro seniory Malešice, kde jsme příjemnou návštěvou potvrdili místo konání jarní Výměny oblečení, bylo vše jasnější. Cestou z Malešic jsme narazili na Restauraci Skalka, kde jsme rovnou započali náš meeting. Součástí naší debaty byl opět aktivní brainstorming, jehož výsledkem bylo mnoho originálních nápadů a inovativních připomínek.

  Na fotografii zleva: Markéta Borecká, Soňa Valčíková a Lucka Jonášová

  V Restauraci Skalka

  Vedle témat jako jsou sponzoři či média, jsme také narazili na téma „dobrovolníci“, jejichž spolupráce je nedílnou součástí Výměny oblečení. Ačkoliv již máme své osvědčené a věrné pomocníky, víme, že dobrých lidí, ochotných pomoci ve svém volném čase, není nikdy dost!

  Rádi bychom vyzvali všechny, kteří by měli chuť podpořit naši smysluplnou charitativní akci jako dobrovolníci, aby nás neváhali kontaktovat! Jarní Výměna oblečení proběhne v sobotu 27. 4. 2013 ve společenském sále v 1. patře Domova pro seniory Malešice, Rektorská 577, Praha 10. Pokud nám chcete pomoci s organizací jako dobrovolníci, rezervujte si celý sobotní den a také pátek večer před samotnou Výměnou pro schůzku dobrovolníků-pomocníků. Více Vám rádi sdělíme osobně.

  Doprovodný program tentokrát slibuje opravdu velký kulturní prožitek. Zřejmě nebude chybět hudební ani dramatická produkce. Již brzy Vám prozradíme, kteří umělci se o to postarají. Každopádně, příští týden nás čeká návštěva Ta Kavárny, kde při lahodné kávě již finálně potvrdíme naši spolupráci na jarní Výměně oblečení.

  Již nyní jste všichni srdečně zváni!

  Za organizační tým Výměny oblečení,

  Soňa Valčíková

   

  Autor: Výměna oblečení | 25. 03. 2013 |

  Sdílejte na:
  Facebook Twitter Linkedin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.