• Termín jarní Výměny oblečení je již na světě: 27. 4. 2013

  Posted on 10 února, 2013 by in Blog

   

  Milí přátelé Výměny oblečení,

  Už je to tady! Poznamejte si prosím do Vašich diářů, kalendářů, zápisníčků či na lednici termín jarní Výměny oblečení, který jsme stanovili na sobotu 27. dubna 2013.

  Na termínu jsme se definitivně dohodli minulý týden, kdy se náš organizační tým sešel ve zcela novém „kabátku“, a to díky novým členům, kterými jsou Soňa Valčíková a Zdeněk Kresl. Za jejich posilu v organizačním týmu jsme velmi rádi, jelikož zastanou práci po Honzovi Vlachým, který odletěl studovat doktorát až do Ameriky, a Petře Nerodilové, která začala pracovat na plný úvazek a Výměně oblečení bude pomáhat především v den jejího konání.

  Na fotografii zleva: Soňa Valčíková, Lucka Jonášová a Markéta Borecká (chybí Zdeněk Kresl, tak toho vyfotíme příště :) 

  Na setkání týmu nápady hýřily vzduchem kavárny Café Kolíbka, kde jsme vymýšleli, jak nejlépe vše zorganizovat. Hlavním tématem byla právě blížící se jarní Výměna oblečení a vše kolem ní (výběr místa konání, nápady ohledně doprovodného programu a možných partnerů, vymýšlení, jak ještě více pomoci seniorům, atp.).  Myslíme, že jsme všichni spokojeně odcházeli s ještě větším zapálením a s pěkným seznamem úkolů a povinností.

  Jak se říká „víc hlav víc ví“, proto si dovolujeme oslovit i Vás. Rádi bychom znali Vaše názory na projekt Výměna oblečení. Co se Vám líbí? Co Vám chybí? Jak hodnotíte naše webové stránky a co byste na nich vylepšili? Budeme velmi vděční za jakékoliv rady či nápady. A také, pokud máte chuť zažít Výměnu oblečení jinak, kontaktujte nás a pomozte nám přímo v den konání Výměny jako dobrovolníci (vždy uvítáme pomoc s přípravou místa, s tříděním oblečení, komunikací s účastníky i seniory, u občerstvení, atp.).

  Zatímco termín Výměny oblečení je již zdárně na světě, místo konání ještě stále známo není. Pokud máte nějaké tipy na domovy pro seniory či jiná podobná zařízení v Praze, kde by jarní akce mohla proběhnout (dobře dostupné MHD a mají tam sál s kapacitou pro 80-100 lidí), neváhejte nám je sdělit!

  Přejeme hezký týden a slunce v duši,

  Za organizační tým VO,

  Soňa Valčíková
  a
  Markéta Borecká

  Autor: Výměna oblečení | 10. 02. 2013 |

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *