• Veselé setkání s přáteli Výměny oblečení měsíc po říjnové akci

  Posted on 10 listopadu, 2012 by in Blog

   

  V pátek 9. listopadu 2012 jsme uspořádali posezení se všemi, kteří mají rádi Výměnu oblečení a měli čas sejít se s námi a strávit příjemný večer. Sešli jsme se v kavárně Faux Pas na Vinohradské, která je věhlasná svými skvělými palačinkami, kterým většina z nás neodolala a museli jsme je ochutnat. Ale statečně jsme si dávali také nejrůznější domácí nápoje, např. bezovou minerálku, zázvorovou limonádu s limetkou či horkou brusinku.

  Postupně se nás v průběhu večera sešlo celkem 11 a večer to byl doslova nabitý novými informacemi a příhodami. Dozvěděli jsme se o Honzově blížícím se odletu za studiem do Atlanty, o Kačině plánovaném přesunu do Německa, Petřině nové práci jako koordinátorka výjezdů Bc. studentů, o Mirově studiu CEMS, Karolíniných, Lucčiných a Adéliných zážitcích ze seznamování, o  příhodách Markéty a Zuzky se psy i papouškem a Tamařiných masážních schopnostech, které zkoušela na mamince Lucky.

  A moc jsme se všichni, především v závěru, zasmáli nad telefonní výpočetní technikou, kterou jsme použili za účelem doslova investigativní tajné seznamovací akce. Věříme, že jsme v kavárně Faux pas nezpůsobili moc velké faux pas, což se myslíme nestalo, o čemž vypovídá mile se tvářící obsluha i při našem odchodu. Smích a veselí pokračoval i po cestě již malé skupinky na metro, kde jsme se rozloučili několika drsnými vtipy o kočkách od naší milovnice kočkovitých šelem Lucky. Děkujeme za trpělivost s námi ženami především našemu mužskému členovi týmu Honzovi – Honzo, víme, že to s námi nemáš lehké, o to víc Ti fandíme!

  Děkujeme všem, kteří jste s námi strávili tento skvělý večer!

One Responseso far.

 1. Vtip napsal:

  Tak já se o jeden podělím. Babička má dva kocourky, bohužel trpí sklerozou a nedokáže si zapamatovat jméno obou dvou, tak se rozhodne, že jednoho kocourka pojmenuje Mourek a druhého utopí:-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *